Asistent/ka prodeje - obuv - Dvůr Králové

Pro nově otevíranou outletovou prodejnu obuvi ve Dvoře Králové nad Labem hledáme několik kolegyň/kolegů na pozici asistent/ka prodeje na hlavní pracovní poměr. Práce je zatím na dobu určitou a to od konce září do 31.12.2020.

PRODAVAČ/KA V OBUVI POMÁHÁ ZÁKAZNÍKŮM VYBRAT SI VYSNĚNÉ BOTY NEBO KABELKU. PTÁ SE, RADÍ, NABÍZÍ A TO VŠE DĚLÁ S ÚSMĚVEM A VSTŘÍCNOSTI TAK, ABY SE ZÁKAZNÍCI UJISTILI, ŽE NÁKUP JE TA SPRÁVNÁ VOLBA.

UŽ TEĎ VÍTE, ŽE...

- Máte zkušenosti s prodejem nebo velkou chuť se do toho pustit?
- Jste přátelští, aktivní a nevadí Vám rychlé tempo práce?
- Máte rádi různorodost v práci, kde není čas a prosto pro nudu?
- Dokážete vytvořit příjemnou atmosféru, a pomoct zákazníkům najít přesně to, co jim udělá radost?

Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, pak Vás bude práce v outlet obuvi bavit!

NABÍZÍME:

• Stabilní základní mzdu
• Stravenky
• Pracovní smlouvu na plný i částečný úvazek
• Flexibilitu docházky

JAK ODPOVĚDĚT NA INZERÁT?

V PŘÍPADĚ ZÁJMU KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO „ODPOVĚDĚT“. Budete přesměrování na vyplnění krátkého dotazníku, ke kterému přiložíte také svůj životopis. Tímto budete zařazeni do databáze uchazečů společnosti CCC Czech, s.r.o.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.

V případě zájmu a pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky www.ccc.eu nebo facebookovou stránku https://www.facebook.com/CCC.CzechRepublic/. Případně piště na e-mail cz_kariera@ccc.eu .

PROHLÁŠENÍ:

Zasláním životopisu vyjadřuji souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlasím s tím, aby společnost CCC Czech, s.r.o. se sídlem: Českomoravská 2420/15, 190 93 Praha 9, IČO: 26848601, uchovávala a zpracovávala mnou poskytnuté údaje za účelem získání zaměstnání. Tento souhlas uděluji na dobu 1 roku od data odeslání životopisu.

Kontakt

CCC Czech, s.r.o.
Martin Pavlík
Českomoravská 2420/15
190 93  Praha-Libeň
Česká republika