Benefity

MY NAŠIM ZAMĚSTNANCŮM NASLOUCHÁME, A TAK SE ČASTO STÁVÁ, ŽE NOVÉ BENEFITY ZAVÁDÍME NA PŘÁNÍ PŘÍMO JICH SAMOTNÝCH. JSME PROTO HRDÍ NA ŘADU NABÍZENÝCH BONUSŮ — A PŘIBÝVAJÍ STÁLE NOVÉ.
STRAVENKY
MOTIVAČNÍ OBRATOVÉ PRÉMIE, JUBILEJNÍ PRÉMIE, PŘÍPLATEK ZA ODPRACOVANÁ LÉTA
ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NOVÉHO ZAMĚSTNANCE
ODMĚNA ZA AKTIVNÍ OCHRANU MAJETKU
ODMĚNA ZA DOBRÉ INVENTURNÍ VÝSLEDKY
MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU
MOŽNOST KVALITNÍHO FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ
ZVÝHODNĚNÁ CENA KARTY MULTISPORT

Proč u nás kolegové pracují? Nechte se inspirovat.

Sabina

Pracuji pro CCC, protože miluju boty a kabelky! K sobě do týmu hledám usměvavé a pozitivní kolegy.“

Marek

Líbí se mi, že v CCC pracujeme jako jeden tým. Pro svoji prodejnu hledám týmové hráče, kteří se nebojí práce.“

Simona

Prodej je hlavně o práci s lidmi a ta je nejnáročnější, ale i nejzajímavější. Dělám také školitelku a předávám své zkušenosti kolegům.“

Barbora

Pořádáme teambuildingy, kde máme možnost se lépe poznat. Ráda se rozvíjím a získávám nové zkušenosti.“

PRODEJEM TO NEKONČÍ

JDE I O TO, BÝT SOUČÁSTÍ NĚČEHO VĚTŠÍHO

Osudy těch, kterým štěstěna v životě nebyla nakloněna, nám nejsou cizí. Proto podporujeme Fond ohrožených dětí Klokánek, a pravidelně pro děti organizujeme sbírky nejen financí, ale také mycích prostředků, plenek a dalších praktických věcí, které Klokánku aktuálně chybí. Rádi pro děti připravujeme také specifické akce, a ať už jde o pořízení nových botiček, zorganizování letního výletu nebo přípravu vánočních dárečků, je k nezaplacení vidět nadšení a radost v dětských tvářích rozsvícených nefalšovaným úsměvem.
FOD

K tomuto účelu se nezdráháme účastnit nejrůznějších dobročinných akcí jako je např. Harfandění. Čím více se do běhu obujeme, tím více můžeme přispět dobré věci a pomoci tam, kde je to potřeba.

FANDÍME SPORTU

Fandíme sportu nejen aktivně, ale také pasivně. Firemní cyklistickou stáj CCC SPRANDI POLKOWICE za Českou republiku reprezentují Michal SchlegelFrantišek Sisr. Společně s celou stájí dosahují skvělých výsledků na světových tratích a pravidelně se umisťují na skvělých příčkách závodu.
Fandíme sportu